کارمانیا
مدیران خودرو

اتفاق های جدید در نمایشگاه خودرو کرمان

گزارش تصویری از نمایشگاه خودرو کرمان
خبرها حاکی از آن است که دوباره در نمایشگاه خودرو کرمان سال ۹۶، خودروهای جدیدی به بازار کشور معرفی می شود.
در این چند ساله نمایشگاه خودرو کرمان به عنوان یک گردهمایی صنایع خودرو قوی در کشور شناخته شده است. با اینکه نمایشگاه های استان کرمان بیشتر سبک محلی را دنبال می کنند، ولی در بحث برگزاری نمایشگاه خودرو قدرت به مراتب بیشتری نسبت به سایر شهرها دارد. در سال ۹۵ برای اولین بار محصولات مونتاژی هیوندای در نمایشگاه خودرو کرمان معرفی شدند و رونمایی از جک S3 در این نمایشگاه انجام شد. سال ۹۴ هم این نمایشگاه با دستاوردهای جدید در صنعت خودرو کشور حاضر شد. برای همین در این چند ساله، نمایشگاه خودرو این استان به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاه های خودرو کشور معرفی می شود.
حال قرار است که این نمایشگاه در دی ماه سال جاری برگزار شود و دوباره سه محصول جدید از صنایع خودروسازی و شرکت های واردکننده در این نمایشگاه رونمایی شوند. با توجه به اینکه استان کرمان به عنوان یکی از قطب های اصلی خودروسازی کشور شناخته می شود، حضور حداکثری شرکت های خودرویی در آن دیده می شود. همچنین هر سال با حضور شرکت های واردکننده در این نمایشگاه، شاهد آن هستیم که گردهمایی به نسبت کاملی در این استان برای خودرویی ها اتفاق می افتد.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.