کارمانیا
مدیران خودرو

آیا پایه قیمت تیوولی افزایش پیدا می کند؟

آیا پایه قیمت تیوولی افزایش پیدا می کند؟
سانگ یانگ تیوولی به عنوان یک کراس اوور پرفروش کره ای در بازار ایران، روزهای اول با قیمتی کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان در بازار معامله می شد. با افزایش تقاضا از این خودرو شاهد آن بودیم که تا نیمه اول سال جاری، قیمت این خودرو به ۱۱۵ میلیون تومان هم در بازار رسید.

اما با بسته شدن ثبت سفارش و از طرفی افزایش ناگهانی قیمت خودروهای وارداتی، بهای تمام شده تیوولی برای مشتریان بازار آزاد، کمتر از ۱۳۰ میلیون تومان اعلام نشد. در حال حاضر نمایشگاه داران و دلالان، سانگ یانگ تیوولی مدل ۲۰۱۷ را با قیمتی حدود ۱۳۱ تا ۱۳۴ میلیون تومان برای فروش گذاشته اند. برخی کارشناسان بازار پیش بینی می کنند که با افزایش بهای ارز و تعرفه و همچنین تغییر قیمت رقبای استراتژیک تیوولی، شرکت رامک خودرو نیز قیمت این خودرو را در شرکت تغییر می دهد و احتمال دارد که دور جدید فروش و تحویل ها، بهای رسمی این خودرو بیش از ۱۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شود. سانگ یانگ تیوولی خودرویی است کراس اوور و شهری که به پیشرانه ۶/۱ لیتری ۱۲۸ اسب بخار با گیربکس ۶ دنده اتوماتیک آیسین مجهز است. امکاناتی نظیر کروزکنترل، مانیتور، دوربین عقب، سنسور پارک جلو و عقب، سانروف، شش کیسه هوا و… در تیوولی دیده می شود.

زمان ارسال پست: ۱۲ دی ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “آیا پایه قیمت تیوولی افزایش پیدا می کند؟”

  1. م.م گفت:

    همه چیز گرون شد
    تو هم گرون شو
    اب ک از سرگذشت چه یک وجب چه صد وجب

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.