کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

آمار خرید خودرو در روسیه ، همچنان رو به کاهش

آمار خرید خودرو در روسیه ، همچنان رو به کاهش
جدیدتری آمار منتشر شده نشان می‌دهد کاهش فروش خودروهای سواری و خودروهای تجاری سبک در روسیه طی ماه فوریه نیز ادامه یافته است.
به گزارش خبرگزاری روسیه، کمیته تولیدکنندگان خودرو اعلام کرد فروش در ماه فوریه با کاهش ۱/ ۴ درصدی روبه‌رو شده و به ۱۰۶ هزار و ۶۵۸ دستگاه رسیده است. براساس گزارش این کمیته فروش در دو ماه نخست امسال کاهش ۵/ ۴ درصدی را ثبت کرده و به ۱۸۴ هزار و ۵۷۴ دستگاه رسیده است. به گزارش دنیای اقتصاد، یورگ شرایبر، رئیس کمیته تولیدکنندگان خودرو می‌گوید: «در ماه فوریه شاهد بودیم برندهای مختلف آمار فروش متفاوتی را گزارش کردند، اما درمجموع میزان فروش آنها برای مثبت کردن روند بازار کافی نبود. اما احتمالا این مساله موقتی است و در ماه‌های آتی چشم‌انداز بازار روسیه بهبود خواهد یافت.» در ماه فوریه لادا پرفروش‌ترین برند در بازار روسیه بود و پس از آن برندهای کیا، رنو، هیوندای و فولکس‌واگن قرار گرفتند. طی ماه فوریه ۲۰ هزار دستگاه خودروی لادا فروخته شد که نسبت به همین ماه در سال گذشته رشد ۵ درصدی را ثبت کرد.

زمان ارسال پست: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.