گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
آغاز عرضه پژو ۲۰۷i اتوماتیک

مشخصات 207i جدید منتشر شد + قیمت
شرکت ایران خودرو به تازگی قیمت پژو ۲۰۷ آی اتوماتیک را اعلام کرده است. طبق اعلام شرکت قیمت این محصول ۴۷ میلیون و ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان است.
ایران خودرو فروش این خودرو را به صورت نقدی و تحویل ۳۰ روزه آغاز کرده و امروز حواله های آن حدود ۵۵ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت گذاری می شوند. پیش از این طبق گزارش انجمن خودروسازان ایران، تولید ۲۰۶ اتوماتیک هم در ایران خودرو آغاز شده بود. سال گذشته پیش از اینکه نسخه فیس لیفت ۲۰۷آی دنده ای هم به بازار عرضه شود، تصاویری از مونتاژ گیربکس اتوماتیک سابق این خودرو بر روی نسخه های جدید از درون انبار ایران خودرو منتشر شد. بعد از آن تعدادی از آگهی های فروش خودرو در فضای مجازی خبر از عرضه ۲۰۷آی اتوماتیک می داد. با پیگیری های انجام شده، نسخه های به فروش رسیده قبلی عموما از مدل هایی بودند که توسط خود مالک و نمایندگی در حال صفر کیلومتر گیربکس اتوماتیک بر روی آن ها نصب شده بود. در صورتی که ایران خودرو مانند سال گذشته در خط تولید گیربکس اتوماتیک بر روی ۲۰۷آی نصب کند، به احتمال زیاد این جعبه دنده همان مدل مرسوم است که بر روی ۲۰۶ و ۲۰۷های مدل ۱۳۹۱ به قبل نصب می شد.
در حال حاضر ایران خودرو مشخصات رسمی گیربکس ۲۰۷آی اتوماتیک را در وب سایت خود منتشر نکرده است. تنها اطلاعاتی که از این گیربکس وجود دارد، نوع عملکرد آن بر روی خودرو مورد نظر است. طبق اعلام شرکت ایران خودرو، ۲۰۷آی جدید با گیربکس اتوماتیک شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۱۲٫۶ ثانیه را دارد و مصرف سوخت شهری آن به ۹٫۹ لیتر رسیده است. همچنین مصرف سوخت ترکیبی آن ۷٫۱ لیتر گزارش می شود. همچنین از نظر امکانات رفاهی و ایمنی، نسخه اتوماتیک ۲۰۷آی جدید هیچ فرقی با مدل دنده ای ندارد.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۸ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “آغاز عرضه پژو ۲۰۷i اتوماتیک”

  1. محمدرضا گفت:

    زیبا ولی بی کیفیت و بشدت پرخرج
    کاش پژو روی نسخه های ایرانیزه نظارت کن

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.