کارمانیا
مدیران خودرو

آغاز طرح امداد نوروزی کرمان موتور از ۲۷ اسفند

آغاز طرح امداد نوروزی کرمان موتور از 27اسفند
صبح امروز مراسم معرفی طرح امداد نوروزی کرمان موتور برگزار شد و مسئولان شرکت علاوه بر تشریح این برنامه به سوالات خبرنگاران در خصوص این طرح پاسخ دادند.

در ابتدای این مراسم نظام الدین وفا مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو در در مورد این طرح بیان داشت:

کرمان موتور و بم خودرو با همکاری شرکت های امداد خودرو رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی اتومبیلرانی تلاش می کنند بهترین خدمات امدادی را در اختیار مردم قرار دهند. امدادگران کرمان موتور در ۱۱۰ پایگاه و همچنین ۲۰۰۰ پایگاه امدادی متعلق به امدادخودرو رفاه ایرانیان و کانون جهانگردی به مردم خدمات امدادی ارائه خواهند داد.همچنین علاوه بر مشتریان کرمان موتور به خودروهای سایر برندها نیز در حد توان امداد رسانی خواهد شد.
آغاز طرح امداد نوروزی کرمان موتور از 27اسفند


در این طرح که از ۲۷ اسفند ۹۶ لغایت ۱۷ فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت بیش از ۱۱۰ پایگاه امدادی ثابت نیز بصورت ۲۴ ساعته آمادگی خواهند داشت تا به محصولات خودرویی کرمان موتور در سراسر کشور خدمات رسانی داشته باشند. در این طرح بیش از ۸۰ کانکس نیز به تامین قطعات لازم برای امدادگران می پردازند.

یادآور می شود که دارندگان محصولات کرمان موتور برای دریافت خدمات امدادی می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۲۴ تماس حاصل کنند.

زمان ارسال پست: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ | ۳:۴۴ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

One Response to “آغاز طرح امداد نوروزی کرمان موتور از ۲۷ اسفند”

  1. ژاپن گفت:

    یکی باید به خود اینا کمک کنه این چینی مینی ها

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.