کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

آغاز تست درایو محصولات هیوندای توسط کرمان موتور

آغاز تست درایو محصولات هیوندای توسط کرمان موتور
شرکت کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای کره در ایران، از اواخر هفته گذشته تست درایو عمومی محصولات وارداتی و مونتاژی این نشان تجاری را در کشور آغاز کرده است.

در حال حاضر مشتریان و علاقه مندان به خودروهای هیوندای اکسنت مونتاژی، النترا AD، توسان TL، سانتافه، سوناتا و i20 می توانند برای تست درایو خودروها در نمایندگی های این شرکت ثبت نام نمایند. با توجه به اعلام روابط عمومی شرکت کرمان موتور، طرح تست درایو محصولات هیوندای قرار است که در تمام کشور برگزار شود و در آینده نزدیک این طرح عملی خواهد شد.
پنچ شنبه هفته گذشته، تست درایو خودروهای هیوندای اکسنت مونتاژ، هیوندای النترا و توسان وارداتی نیز برای خبرنگاران تخصصی حوزه خودرو در شرکت کرمان موتور برگزار شد. قرار است همین سبک تست درایو برای مشتریان و خریداران این خودروها امکان پذیر باشد تا قبل از خرید قطعی، افراد بتوانند حس رانندگی با خودرو مورد نظر را تجربه کنند و سپس در صورت مقبول بودن برای خرید اقدام نمایند.
در گزارش های بعدی اسب بخار، متن تست و بررسی هیوندای اکسنت مونتاژی و النترا وارداتی نیز در سایت قرار می گیرد.
همچنین شما مخاطبان عزیز می توانید فیلم تست و بررسی هیوندای توسان TL را در فصل دوم اسب بخار از این قسمت تماشا کنید.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.