فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

آغاز بیست و یکمین دوره نمایشگاه خودرو تبریز از فردا

نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران با اسب بخار
از روز سه شنبه نمایشگاه خودرو تبریز آغاز به کار می کند و تا جمعه شب ادامه دارد. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهمترین گردهمایی خودروسازان و واردکنندگان خودرو در کشور شناخته می شود.
زیرا نمایشگاه خودرو تبریز به عنوان یکی از نمایشگاه های مرزی ایران معرفی می شود و هر ساله تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان خارجی را به سمت خود جذب می کند. با توجه به وضعیت مرزی بودن استان آذربایجان شرقی این نمایشگاه هر ساله با حضور قدرتمند قطعه سازان و عرضه کنندگان خودروهای کار و تجاری همراه است. اما با توجه به اینکه این دوره از نمایشگاه خودرو تبریز همزمان با ایام تعطیلی تابستانی برخی خودروسازان برگزار می شود، حضور شرکت هایی چون گروه بهمن منفی شده است. با توجه به اخبار رسیده در این دوره از نمایشگاه تبریز می توان محصولات شرکت های پرشیا خودرو، سایپا دیزل، کرمان موتور، مدیران خودرو، آرین موتور، کارمانیا، خودروسازان بم و… را مشاهده کرد. همچنین به رسم هر سال، با توجه به منطقه آزاد بودن شهر تبریز، برخی خودروهای خاص و متفاوت هم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
گروه مستند اسب بخار برای تهیه گزارش در روز اول نمایشگاه حضور دارد.

زمان ارسال پست: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ | ۶:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.