فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

آخرین وضعیت قراردادهای خودرویی از زبان جهرودی

آخرین وضعیت قراردادهای خودرویی از زبان جهرودی

مدیرعامل خودروسازی سایپا، گفت: اگر طرف خارجی که با ما سرمایه‌گذاری مشترک انجام داده است تعهدات خود را اجرایی نکند باید به‌صورت کامل ضرر و زیان ما را پوشش دهد.

به گزارش خانه ملت ، محسن جهرودی در خصوص آخرین وضعیت قراردادهای بین‌المللی خودروسازی سایپا با شرکت‌های خارجی، اظهار داشت: در مذاکرات با طرف‌های خارجی که قصد دارند روابط خود را با ما تعلیق کنند با شفافیت اعلام کردهایم که آمادگی کامل برای تولید را داریم.

مدیرعامل خودروسازی سایپا، گفت: تحریم‌های جدید که صورت گرفته تحریم سازمان ملل و اتحادیه اروپا نیست بلکه تحریم افراد عهد شکنی است که ماهیت آنها برای همگان مشخص شده و زات این افراد در عهد شکنی است.

جهرودی در پایان با تاکید بر اینکه به طرف‌های خارجی اعلام کرده‌ایم که باید به تعهدات خود پایبند باشند و از تاریخ ۶ آگوست به بعد آماده تولید هستیم، خاطرنشان کرد: اگر طرف خارجی که با ما سرمایه‌گذاری مشترک انجام داده است تعهدات خود را اجرایی نکند باید به‌صورت کامل ضرر و زیان ما را پوشش دهند.

زمان ارسال پست: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “آخرین وضعیت قراردادهای خودرویی از زبان جهرودی”

 1. حسینی گفت:

  کی داده کی گرفته . مگه اس۳۰۰ نبود بعد چندین سال پیگیری و شکایت زمانیکه ۲ ورژن بالاترش امده بود به ما دادن.
  ملت خودرو روز می خواهند نه بعد چند سال . به هر حال همه این حرفها فقط حرفه.
  مثل بقیه حرفهاشون

 2. وحید گفت:

  منظورش از «ما»، خودشون هست دیگه؟؟!!
  ضرر و زیان مشتری ها با این قراردادهای مسخره و یکطرفه چطوری جبران خواهد شد؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.