کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

آئودی در صدر رتبه بندی برند نشریه آمریکایی

آئودی در صدر رتبه بندی برند نشریه آمریکایی
خودروسازان آلمانی در رتبه بندی سالانه مجله “کانسیومر ریپورتس” از برندهای خودرو، در رده‌های بالا قرار گرفتند در حالیکه برندهای آمریکایی پایین‌تر از رقیبان خارجی خود ماندند.
جیک فیشر، مدیر تست خودروی مجله “کانسیومر ریپورتس” اظهار کرد خودروسازان آلمان تا حدود زیادی به دلیل بهبود قابلیت اطمینان صعود کردند. ساخت یک یا دو خودروی خوب قابل دستیابی است اما ساخت یک مجموعه از مدلهای عالی بسیار دشوارتر است.
آئودی، پورشه و ب ام و در رتبه های اول، دوم و سوم قرار گرفتند در حالیکه برند بوئیک جنرال موتورز در رتبه دهم قرار گرفت که نسبت به رتبه هفتم در سال ۲۰۱۶ تنزل داشت. برند لینکلن فورد موتور در رتبه ۱۵ قرار گرفت که نسبت به رتبه ۱۷ در سال قبل بهبود داشت. برند فورد از رتبه ۱۶ به ۲۱ سقوط کرد.
برند شورولت جنرال موتورز از رتبه ۲۰ به ۱۷ و برند کادیلاک از ۲۴ به ۱۸ بهبود یافت.
برند تویوتا موتور از رتبه هشت به ۱۱ تنزل کرد و برای نخستین بار در سالهای اخیر، از میان ۱۰ رتبه برتر خارج شد. طبق گزارش “کانسیومر ریپورتس”، پیکاپ تاکوما مشکلات قابلیت اطمینان داشت. لکسوس که برند لوکس تویوتا است، از رتبه سوم به چهارم تنزل کرد.
برند سوبارو که زیرمجموعه شرکت فوجی هوی اینداستریز است، از رتبه دوم به پنجم عقب نشینی کرد در حالیکه برند کره ای کیا پنج رده صعود کرد و در رتبه ششم قرار گرفت و پس از آن مزدا موتور در رتبه هفتم ایستاد.
تسلا که پیش از این به دلیل نداشتن مدلهای کافی رتبه بندی نشده بود، در رتبه هشتم قرار گرفت و هوندا پس از این خودروساز آمریکایی در رتبه نهم قرار گرفت.
برند کرایسلر از ۲۶ به ۱۹ صعود کرد.
شورولت کروز %

زمان ارسال پست: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،

دیدگاه این مطلب بسته شده است.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.