کارمانیا
مدیران خودرو

کلیه خودرو های ایکس۳۳اس شماره گذاری شدند

کلیه خودرو های ایکس33اس شماره گذاری شدند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو و بنا به اعلام واحد شماره‌گذاری و صدور سند، با پیگیری های بعمل آمده و همکاری صمیمانه پلیس محترم راهور شماره‌گذاری خودرو ایکس۳۳اس که دچار وقفه چند روزه شده بود مرتفع گردید است.
بر این اساس پنج شنبه گذشته مورخ ۲۷/۰۷/۱۳۹۶ کلیه ۵۵۲ دستگاه خودرو ایکس ۳۳اس که منتظر دریافت پلاک بودند، مراحل صدور سند و شماره گذاری را در مراکز شماره گذاری پلیس به اتمام رساندند. در حال حاضر فرآیند شماره گذاری ایکس۳۳اس همچون گذشته روند عادی خود را طی می‌کند و هر یک از خریداران می‌توانند پس از طی مراحل فروش و صدور سند با ارائه مدارک مورد نیاز پلیس راهور خودرو های خود را شماره گذاری کنند.
چندی پیش شماره گذاری ایکس۳۳اس و چند خودرو دیگر تولیدی به دلیل اختلاف نظر پلیس راهور و ارگان‌های ذیصلاح دولتی برای مدت کوتاهی متوقف شده بود که نهایتا مشکل برطرف گردیده و شماره گذاری این خودرو همانند گذشته با روال عادی در حال انجام است.

زمان ارسال پست: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: رپورتاژ | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.