گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
کلیه خودرو های ایکس۳۳اس شماره گذاری شدند

کلیه خودرو های ایکس33اس شماره گذاری شدند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو و بنا به اعلام واحد شماره‌گذاری و صدور سند، با پیگیری های بعمل آمده و همکاری صمیمانه پلیس محترم راهور شماره‌گذاری خودرو ایکس۳۳اس که دچار وقفه چند روزه شده بود مرتفع گردید است.
بر این اساس پنج شنبه گذشته مورخ ۲۷/۰۷/۱۳۹۶ کلیه ۵۵۲ دستگاه خودرو ایکس ۳۳اس که منتظر دریافت پلاک بودند، مراحل صدور سند و شماره گذاری را در مراکز شماره گذاری پلیس به اتمام رساندند. در حال حاضر فرآیند شماره گذاری ایکس۳۳اس همچون گذشته روند عادی خود را طی می‌کند و هر یک از خریداران می‌توانند پس از طی مراحل فروش و صدور سند با ارائه مدارک مورد نیاز پلیس راهور خودرو های خود را شماره گذاری کنند.
چندی پیش شماره گذاری ایکس۳۳اس و چند خودرو دیگر تولیدی به دلیل اختلاف نظر پلیس راهور و ارگان‌های ذیصلاح دولتی برای مدت کوتاهی متوقف شده بود که نهایتا مشکل برطرف گردیده و شماره گذاری این خودرو همانند گذشته با روال عادی در حال انجام است.

زمان ارسال پست: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: رپورتاژ | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.