کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

عرضه موفق سه نسل ایکس۳۳، نتیجه تحقیق و توسعه مدون

عرضه موفق سه نسل ایکس33، نتیجه تحقیق و توسعه مدون

ایکس۳۳ بعنوان یکی از پرفروش ترین خودرو های شاسی بلند تولید شده در ایران در حالی به هفتمین سال عرضه خود در ایران رسیده است که فروش موفق از سه نسل مختلف این خودرو در ایران در حال استفاده توسط خانواده های ایرانی است. خودرویی که با استقبال فراوان در بازار ایران کار خود را شروع کرد و در ادامه راه با تفکری مبتنی بر نیاز های مشتری بروز و حضور نسخه های دوم و سوم خود را تجربه کرد و تا به امروز بعنوان یکی از اصلی ترین انتخاب های خود در سگمنت خود مطرح بوده است.
عرضه مداوم یک محصول در قالب نسخه های بروز شده مختلف همراه با تغییرات جزئی در مشخصات ظاهری و فنی یکی از استراتژی‌های مقبول برای شرکت‌های خودرویی در تولید نسخه های مختلف یک خودرو است. این فرآیند گاها با تمرکز بر نیاز و خواسته های مشتریان صورت میگیرد و یکی از ثمربخش‌ترین فرآیندهای بهبود و توسعه محصول محسوب می‌شود. در بسیاری از شرکت‌ها این فرآیند در قالب پروسه هایی مشخص و مدون و با روش‌های جذاب و مشتری محور پس از عرضه اولین نسخه های محصول اولیه از طریق بازخوردهای کسب شده از واحد های عملیاتی همچون بازاریابی، فروش، تحویل، خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتری دریافت می‌شود. میزان رضایتمندی با شاخص های مختلف سنجیده می‌شود و برای تداوم و تقویت نقاط قوت و حذف نقاط ضعف برنامه ریزی لازم صورت می‌گیرد و در نهایت نتایج ارزیابی ها در قالب تغییرات فنی در واحد مهندسی و تولید به اجراء گذاشته می‌شود و ویرایش جدید از محصول قبلی آماده عرضه می‌شود.
در آخرین نسخه ایکس۳۳ این محصول با تغییرات بسیاری در ظاهر و جزئیات و مشخصات فنی روبرو بود. ایکس۳۳ خودرویی است که با قرار گیری در مسیر توسعه محصول با روش‌های مختلفی در واحد های داخلی شرکت اعم از تحقیق و توسعه و صدای مشتری مورد ارزیابی قرار گرفت. همچنین نتایج سازمان های ناظر در ارتقاء این محصول دخیل بود تا موفقیت های این محصول و استقبال مشتریان ادامه پیدا کند. یش از ۵۰ گواهینامه WVTA اروپا برای این خودرو صادر شود و مجوزی برای صادرات به بیش از ۸ کشور جهان را موجب شد و در ادامه ارائه گزارشی از سوی موسسه آمریکایی جی‌دی‌پاور (J.D. Power ) ایکس۳۳ اِس را در رتبه اول در بین برندهای چینی بر اساس گزارش کیفی خودرو(IQS) سال ۲۰۱۵ و رتبه سوم در بین تمامی برندها و فراتر از تمام خودروهای چینی در این ارزیابی معرفی کرد.
اخیرا شرکت مدیران خودرو هفتمین سال عرضه این خودرو را در حاشیه نمایشگاه خودرو اصفهان با مشتریان خود جشن گرفت و از اعتماد و همراهی آنها در طول این هفت سال تشکر و قدردانی کرد.

زمان ارسال پست: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۴:۳۷ ب.ظ | دسته بندی: رپورتاژ | تگ ها:

2 Responses to “عرضه موفق سه نسل ایکس۳۳، نتیجه تحقیق و توسعه مدون”

  1. محمد گفت:

    اين همون نسل اولشه ديكه چه تغييره فني يا پلتفرميه چش گيري داشته؟؟ تقريبا از نظره سايز خودرو ميشه با جوك مقايسش كرد،موتوره كم توان پلت فرم قديمي اتاق قديمي به اينا بايد افتخار كنيم 🤣

  2. هيراد-(وحيد) گفت:

    بقول يه بنده خدايي خودويي كه فقط راه ميره !!!!!!!گيربكس cvt اون تو ترافيك فقط گاز هرز ميخوره،نميدونم چرا ؛همه cvt ها اينجورين يا ايني كه من سوار شدم اينطوري بود؛اساتيد اسب بخار يا ديگر دوستان لطفا نظر بدين؛مرسي(جاي ديگه هم سوال كردم كسي پاسخگو نبود)

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.