کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

حمل رایگان کلیه خودرو ها در طرح امداد نوروزی ۹۷ مدیران خودرو

حمل رایگان کلیه خودرو ها در طرح امداد نوروزی 97 مدیران خودرو
آمادگی ۱۰۰ پایگاه امداد جاده ای مدیران خودرو در سراسر کشور

کمپین امداد نوروزی مدیران خودرو از ۲۷ اسفند ۹۶ لغایت ۱۴ فروردین ۹۷ در ۱۰۰ نقطه پایگاه امداد جاده‌ای خدمات پشتیبانی خود را به کلیه خودور های دارای گارانتی و غیر گارانتی مسافران نوروزی ارائه خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران‌خودرو، طرح امداد نوروزی مدیران‌خودرو با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق ایجاد آرامش خاطر، پشتیبانی فنی، کاهش زمان امداد رسانی در ایام پایانی سال و سفرهای نوروزی و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان اقدام به استقرار بیش از ۷۰ پایگاه امداد جاده ای سیار، ۷ نقطه امداد رسانی ثابت ویژه ایام نوروز ۹۷ خواهد کرد. این طرح پشتیبانی توسط بیش از ۵۰۰ پرسنل متخصص حوزه فنی و بصورت شبانه روزی از ۲۷ اسفند ۹۶ لغایت ۱۴ فروردین ۹۷ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
حمل رایگان کلیه خودرو ها در طرح امداد نوروزی 97 مدیران خودرو
تیم اجرائی کمپین امداد جاده‌ای نوروز ۹۷ شرکت مدیران‌خودرو با تکیه بر تجارب خود نسبت به شناسایی مهمترین و پرترددترین نقاط و جاده‌های مواصلاتی کشور اقدام کرده و تیم های متخصص خود را در این مراکز مستقر خواهند کرد. تیم های پشتیبانی مستقر در نمایندگی ها و دفتر مرکزی کنترل کمپین امداد نوروزی در تهران شامل تیم های مرکز تماس، گروه قطعات، پشتیبانی فنی و مهندسی، گارانتی، امدادگران و بازرسان امداد خودرو با شماره تماس ۰۲۱۴۷۶۵۱ آماده خدمت رسانی به اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو و دارندگان خودرو های هر دو برند MVM و CHERY خواهند بود. مهمترین نکات در نظر گرفته شده در این دوره از خدمات امداد جاده‌ای حمل کلیه خودرو های دارای گارانتی و غیر گارانتی تا نزدیکترین محل نمایندگی مجاز مدیران خودرو بصورت رایگان خواهد بود. همکاری مشترک شبکه امداد رسانی مدیران خودرو با كانون جهانگردي و اتومبيلراني امکان افزایش محدوده خدمت رسانی به اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو را بیش از پیش مهیا کرده است.
امید است با تدارک و ایجاد زیرساخت های لازم کلیه دارندگان خودرو های ام‌وی‌ام و چری با خاطری آسوده و مطمئن از ایام نوروز و سفرهای نوروزی لذت برده و شرکت مدیران خودرو پاسخگوی این اعتماد باشد.
هموطنان می‌توانند جهت استفاده از خدمات امداد جاده ای نوروز ۹۷ با مرکز تماس مدیران خودرو به شماره ۰۲۱۴۷۶۵۱ تماس حاصل نمایند.

زمان ارسال پست: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: رپورتاژ | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.