گروه مستند اسب بخار

کرمان موتور
کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
مشاوره خرید خودرو
مشاوره نحوه کار:
این سیستم برای اولین بار در ایران تحت عنوان مشاوره اینترنتی خرید خودرو توسط تیم اسب بخار راه اندازی شده و هدف آن، معرفی خودرو مناسب با توجه به نیاز و امکانات شما است. در واقع با پر کردن فرم زیر شما اطالاعاتی را به کارشناسان اسب بخار جهت تحلیل و ارائه خودرو مناسب ارسال می کنید که پس از بررسی، سه خودرو با شرایط مختلف برای شما ارسال می شود.
با توجه به اینکه این سرویس با پرداخت هزینه توسط شما امکان پذیر است، لذا خواهشمندیم قبل از ارسال اطلاعات از صحت و تکمیل بودن تمام گزینه ها، اطمینان حاصل فرمایید. در صورت نقص و خالی بودن هر کدام از فیلد ها امکان پاسخگویی فراهم نیست.
قوانین:
- مسئولیت پر کردن صحیح و دقیق تمام فیلد ها بر عهده شما بوده و در صورت وجود نقص در این فرم از ارائه پاسخ به شما معذوریم.
- هزینه ای جهت مشاوره آنلاین خرید خودرو در ادامه مراحل ثبت اطلاعات از شما درخواست می شود که مبلغ آن، در انتهای فرم درج شده است. بدیهی است در صورت عدم پرداخت این هزینه اطلاعات شما در سیستم درج نمی شود.
- کارشناسان ما به صورت فردی بر روی اطلاعات شما وقت گذاشته و پاسخی متناسب با نیاز شما ارائه می دهند پس استفاده از این سیستم به معنای اعتماد شما به کارشناسان اسب بخار است.
- تمام قسمت های این فرم باید با حروف فارسی نوشته شود و در صورت وجود هرگونه کلمه غیر ضروری با حروف انگلیسی فرم شما بدون پاسخ خواهد ماند.
- در صورت رعایت نکردن هر یک از قوانین بالا هزینه دریافت شده امکان عودت وجه وجود ندارد. پس در ارسال اطلاعات خود دقت فرمایید.
- مشاوره شما تا 72 ساعت به پست الکترونیک شما ارسال می شود. لذا در وارد کردن آدرس دقیق ایمیل خود دقت کنید. همچنین در صورت عدم ارسال ایمیل میتوانید از طریق صفحه پاسخ جهت دریافت پاسخ خود اقدام نمایید.
نام
ایمیل
بودجه
گیربکس
کاربرد
آب و هوا
کشور سازنده
اولویت ها
نوع بدنه
کارکرد
ابعاد
توضیحات
زمان ارسال پست: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۶:۴۱ ب.ظ | دسته بندی: | تگ ها:
چنانچه بعد از گذشت یک هفته از زمان پر کردن فرم پاسخی از سمت ما دریافت نکردید از طریق صفحه تماس حتمی جهت بررسی در تماس باشید.
چهت دریافت پاسخ کد پیگیری خود را وارد نمایید:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.